Kuşadası Uluslararası Golf Club

Kuşadası International Golf Resort'te cazip hizmetler, uygun fiyatlar…
Kuşadası International Golf Resort Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor...
Ege’nin ilk golf projesi olan Kuşadası International Golf Resort  ÖZYER GRUP şirketlerinden Artev Global tarafından tasarlanmış golf tesisi ile birlikte sosyal tesisleri de içerecek olması nedeniyle, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor.
Kuşadası-Söke karayolu üzerinde, Kıranta mevkii’nde konumlanmış olan ve satışı başlamış olan projenin ilk etabında, apart, bitişik villa ve müstakil villaları kapsayan, 46 – 130 net metrekare arasında ve 1 odalı 1 banyolu tiplerden, 4 odalı 3 banyolu tiplere kadar pek çok seçenek yer alıyor. 
İspanyol Mas Golf Uno firması tarafından tasarlanan ve 650 dönüm alan üzerine kurulan golf sahası, USGA (United States Golf Association) standartlarında inşa ediliyor ve zevkli oyun olanaklarıyla golf severler için çok cazip bir saha şeklinde tasarlanıyor. Kuşadası International Golf Resort’te, her ev manzaradan maksimum oranda yararlanabilmesi için bir kısmı denize, bir kısmı ise golf sahalarına karşı konumlandırılıyor.
Cazip hizmetlerden bir diğeri ise, “Kiralama Servisi”. İsteyen ev sahipleri, evini boş kaldığı dönemlerde kiraya verecek. Böylece, yılın ortalama 10 ayı boş kalan yazlık konutların aksine, ev sahipleri evlerinden ek gelir elde edebilecekler.