CLUB HOUSE

Şık ve Zarif Yemek    

                                                                                                      
Kusadası Golf Kulüp Evi Restorantı zarif ve samimi bir yemek deneyimi sunar. Golfçülere ve dışarıdan gelen konuklara açıktır.  Güzel şarap çeşitleri ve dünya standardında  servisi eşliğinde otantik Ege mutfağını ve seçkin uluslararası tatları sunar. Bu yüksek kaliteli yemek kuruluşu geniş çeşitlilikteki meze ve ızgaraları ile beş yıldızlı alakart bir menü hizmeti sunar. Ek olarak, lezzetli düzenlemelerde Ege’nin gerçek lezzetini sunan  düğünler. özel davetler, turnuvalar ve özel parti menüleri için uluslararası Pazar büfesi bulunuyor. 

The Clubhouse büyük terasları ve doğal ve büyüleyici ortamdaki 9uncu greene hakim bir manzarası vardır. Golf turnuvası partisi olsun veya romantik bir düğün kahvaltısı olsun eşsiz ve unutulmaz bir kutlama için ideal bir yerdir. 
Golfçüler veya misafirler restorant olanaklarını gün boyunca kulanabilirler.

Kulüp Evi Restorantı ayrıca düğünler ve resepsiyonlar , partiler ve özel geceler dahil bir çok sosyal etkinliğe ev sahipliği de yapar. Ister bir kuruluş  etkinliği , ister özel bir olayı kutlama olsun terastan 9.çukurun nefes kesen manzarası ile unutulmaz anlar yaşamanızı sağlar.