Dersler
Ders programı

  • Özel ders: 25 veya 55 dk.her seviyedeki golfçü için profesyonel golfçü eşliğinde temel tutuş ve swing lerin kontrol edilerek düzeltmeler yapılması.
  • 9 çukur saha dersi:Minimum orta seviyedeki golfçü ile bereber 2,5 saat süre ile sahada yapılan hataların gösterilerek en az vuruş sayısı ile oyunu bitimek.

Paket ders programı
  • Başlangıç ders programı: 4x55 dk.Profesyonel eğitmen eşliğinde temel kurallar(tutuş,pozisyon,swing,farklı sopaların kullanılması….v.s.) öğretilerek golfe muhteşem bir başlangıç yapılması.Ders süresince antrenman sahasının her bölgesinin kullanılması.Golf etiket ve başlangıç kurallarının öğretilmesi.
  • Tecrübeli golfçüler için:4x55 dk.Profesyonel golfçü eşliğinde golfçünün şu anki durumu kontrol edilir ve düzeltmeler yapılarak daha iyi seviyeye nasıl ulaşacağı anlatılır.

Grup dersler:
  1. Min.3 max.6 kişi başlangıç veya tecrübeli golfçüler için:60 dk.grubun seviyesine göre ders programı uygulanır.
  2. Şirketler için golf dersi: min.7 kişi 2x45 dk. Farklı uygulamalar ile dersi eğlenceli hale getirerek hem uzun vuruş hem de kısa vuruşlar yaptırarak golf sporunun sevdirilmesini sağlamak.
  3. Tatil paketi.4 gün her gün 2 saat toplam 8 saat.Kuşadası golf klübü tarafından bu ders sonunda golfçülere sertifika verilecektir.Golfün temel kuralları (uzun ve kısa vuruşlar),etiket gibi önemli konular ders bünyesinde golfçülere verilecektir.

TÜM BU DERSLERE GOLF SOPALARI, ANTRENMAN TOPLARI, PROFESYONEL EĞİTMEN ÜCRETE DAHİLDİR.
GOLF GİYİM KURALLARINA GOLFÇÜLER UYMAK ZORUNDADIR.
DERSLER TÜRKÇE, İNGİLİZCE, ALMANCA , İSVEÇCE OLARAK VERİLEBİLİR.

REZERVASYON VE BİLGİ İÇİN 0 256 511 18 50 VEYA info@kusadasiinternationalgolf.com İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.