• Yıl Boyu
    Kuşadası Golf Club ’te Golf
    KEŞFET
Yıl Boyu Kuşadası Golf Club ’te Golf

Ege Denizi yanında kend alanında  ilk golf gelişimi, Kuşadası Uluslararası Golf Resort , 6359 metreden fazla alana yayılan ve denizde doğmuş oldukları söylenen tanrı&tanrıçaların doğdukları yere bakan büyüleyici 18 çukurlu şampiyonası golf sahasına ev sahipliği yapıyor. Golf Club ayrıca adına tahsis edilmiş Golf Akademisi ve muhteşem Clubhouse’a sahiptir.

Bu mükemmel golf sahası resmi olarak Eylül 2012 de açılacaktır ve saygın mimar Jose Canales Galvez Mas Golf Uno Golf Design tarafından dizayn edilmiştir. Kuşadası Golf Sahasının rekabetçi ve zorlu derin bunkerları, bakımlı ve gür Bermuda çim fairwayleri ve zengin sıralı hızlı greenlerin mükemmel bir birleşimi olduğuna inanıyorlar. Görsel açıdan harika olan saha doğal olarak yetişen keçiboynuzu ve  zeytin ağaçları boyunca ilerler ve Milli Park üzerindeki harika manzara ile dramatik bir geçit tarafından ayrılan iki plato üzerine inşa edilmiştir. 130 metrelik bir yükseklik farkı olan saha bütün golfçuluk yeteneklerinizi test etmeniz için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Büyük bir driving range ve , büyük bir atış parkuru ile kısa oyun alanı ile Kuşadası Golf Club tüm sahaya adım atmadan  önce golfü öğrenmek için mükemmel ortamı sağlar.

LATEST NEWS